neděle 1. února 2015

... nocležníci


Toníček dostal postýlku pro velkého kluka.
Z miminka definitivně chlapem.
Skoro tomu nevěřím

Na zemi lenoší po večerech tatínek při uspávání
a já si tam pro změnu hodím chrupku s nocležníkem po "ó".


Malou postýlku jsme rovnou přesunuli do ložnice.
Abych byla v klidu. Chytá mě hnízdění.


Už se na tu naši malou nocležnici všichni těšíme.
Však už bude brzy s námi.

Jsem šťastná, že jsme spolu vydržely do začátku  36.tt.
Zpočátku jsem v to ani nedoufala.
A vidíte...

13 komentářů:

 1. Tak to je moc hezké. A máte to tam krásné:).

  OdpovědětVymazat
 2. Anetko, myslím na Tě(vás) často. Vím, jaké to je...Hlavně, že za sebou máte to nejhorší holky!
  Jste šikulky:). Držím palce do finiše:)!

  OdpovědětVymazat
 3. Máte to nádherné. A ty šatičky. Ach!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Šaty jsou bazárková radost za pár korun. A jsou jako nové.

   Vymazat
 4. Krásně připravené! Miminčí postýlka ve mně vyvolává myšlenky na další reprodukci. :) A ty námořnické polštářky jsou moc hezké.

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné doupátko! Vše nachystané. Toník je malý velký a krásný kluk :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Krásné. Já to té malé přeji už dávno do 38. týdne. Hodně zdraví a síly všem. A pak, až bude chvilka, čas a nálada, tak se těším na nové příspěvky.

  Ještě se zeptám, jak přijal Toník novou, velkou postýlku? Náš Bruno je o dva měsíce starší, má skoro 100 cm, ale spí ještě v malé postýlce (v té miminkovské 60x120), protože nemám odvahu na ten velký krok.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc :)
   Toníka jsem na novou postýlku připravovala dopředu. Říkala jsem mu, že už je velký kluk a ti potřebují velkou postýlku. Ta jeho už je malá a dá ji sestřičce. Přišel si děsně důležitě :) Sám si ji jel vybrat a pomáhal při sestavování. První noc a uspávání bylo horší. Pořád vylézal a odcházel si hrát :) Ale zvykl si velice rychle, žádný problém. Naopak mi přijde takový šťastnější. Když se po obědě probudí, tak si z ní vyleze a sám si dojde ke mě do kuchyně. Nemusí vyřvávat a čekat, až ho vyndám já.
   Bála jsem se, aby nepadal. Ale ani to se neděje. Pro všechny případy je u ní přiražená velká matrace, tak by když tak žuchl do měkkého :)

   Vymazat
  2. Děkuji za naději, že to půjde. Já se obávám toho, že bude večer vylézat. Po obědě mi už nespí, vzdala jsem to po několika měsících vzájemného trápení. (stál v ní a řval). Matraci pro případ měkkého přistání mám též v představě. V noci má totiž ve zvyku se několikrát za noc otočit. To je hezké, že ji přenechal sestřičce a ještě si připadal důležitý. Až se dostaneme ke změně postýlky, dám vědět, jak to proběhlo.

   Tiše přeji vše nejlepší v tu pravou chvíli malé skřítkové až se vydá na cestu k nám. Aby se jí krásně jezdilo v kočárku, aby jí chutnalo, aby její maminka byla brzo fit a zvládala oba skřítky.

   Vymazat